‭0 (532) 566 31 21‬
7 / 24 açık

Özel Yazılım Projesi Geliştirme

Dünyanın her yerinden müşterilere, özel yazılım tasarımı ve geliştirme hizmetleri sağlayarak büyük fikirleri istisnai ürünlere dönüştürüyoruz.

Özel Yazılım Projesi Geliştirme

Özel yazılım geliştirmeye ne zaman ihtiyaç duyarsınız?

Kullanmakta olduğunuz standart ticari yazılımınıza dahil edilmemiş olan süreçler veya bulunmayan özelliklere ihtiyacınız olduğunda, standart yazılımınıza bir eklenti olarak veya bir uzantısı gibi çalışan küçük bir programı özel olarak hazırlatmanız gerekirir ki bu, "özel yazılım geliştirme" olarak adlandırdığımız şeydir. 

Özel yazılım geliştirme ihtiyaçlarınızı, küçük bir programdan eklentiye, tekrarlayan bir görevi otomatikleştirmeye, piyasada satın alamayacağınız tam ve eksiksiz bir sisteme kadar birçok şekilde karşılıyoruz.

 

Çalışma Ortamı
Web

Tüm bilgisayar ve mobil cihazlarınızın modern tarayıcılarında aynı rahatlıkta kullanabileceğiniz duyarlı(responsive) web tabanlı geliştirmeler yapalım.

Çalışma Ortamı
Mobil ya da Masa üstü Uygulama

Bir kez yazalım uygulamanızı Windows, Linux, İOS, Android cihazlarınıza indirip yükleyerek tüm cihazlarınızdan aynı anda kullandıralım.  

Erişim ve Güvenlik
İnternet ve Kullanıcı Güvenliği

İnternet üzerinden yapacağınız tüm veri iletişimizi gelişmiş şifreleme metotlarıyla koruyalım. Güçlü kullanıcı profil yapılandırmaları ile çalışanlarınızın kullanıcı yetkilendirmelerini ve erişim haklarını düzenlemenizi sağlayalım.

Raporlarınızı Paylaşın
Paylaşım

Ekranları, düzenlediğiniz raporları, grafikleri ve dokümanları istediğiniz kişilerle paylaşmanızı sağlayalım. E-posta, mesaj ve sosyal media uygulamalarına entegre edelim.  

Raporları Zamanlayın
İnteraktivite

Çevrim içi ya da dışı kullanıcılara anlık değişen verileri iletelim. Anında onay alma, duyuru yapma, mesajlaşma(chat), dashboard üzerindeki veri ya da grfaikleri güncelleyelim.

Verilerinizi ve Veri tabanlarını Birleştirin
Veri Tabanları

Birden fazla ve farklı veritabanlarında aynı anda işlem ve etkileşim sağlayalım. Oracle, SQLServer ve tüm NoSql veritabanlarına ayrı ayrı ya da birlikte kullandıralım.

Büyük Verilerle Çalışın (Big Data)
SPA ya Da SEO

Uygulamanızı reklama ihtiyacı yoksa kullanıcı taraflı tek sayfa uygulaması (SPA) olarak, varsa sunucu taraflı uygulama olarak arama motorlarının bulabilmesi için  SEO beklentilerini karşılayan yapıda geliştirelim.

Raporları Zamanlayın
Zamanında teslim

 

Raporunuzu dışa Aktarın
Açık Kaynak Kod Geliştirme 

Yazılımlarını açık kaynak kodlarıyla gerçekleştirelim. Lisanslama ve güncelleme maliyetlerinizi düşürelim.