‭0 (532) 566 31 21‬
7 / 24 açık

Yazılım Geliştirme Araçlarımız

Uzmanı olduğumuz modern web yazılım geliştirme, mobil cihazlar için mobil yazılım geliştirme, masaüstü yazılım geliştirme, ilişkisel veritabanları, doküman tipi NoSql veritabanları kullandığımız diğer yazılım geliştirme araçları ve kaynakları.

Yazılım Geliştirme Araçlarımız

 

javascript
JavaScript

Web yazılımlarının değişmezi ve yazılım dünyasının şimdiden en fazla tercih edilen programlama dili. Asenkron yapısıyla kulllanıcıya sağladığı büyük konforlarla birlikte sadece web uygulamaları değil tüm bilgisayar, mobil cihazların masaüstü uygulamaları ve sunucu taraflı uygulamalar için de kullanıyoruz. 

 

 

NodeJS
Node.jS

Sunucu taraflı yazılımlar için JavaScript'in eşsiz özelliklerini kullanan yorumlayıcı. Performansıyla, düşük donanım ihtiyacıyla, ücretsiz lisansıyla ve olağan üstü geniş eklenti paketleriyle yazılım dünyasının fenomeni. Sunucu taraflı yazılım ihtiyaçlarınızda Node.js'in eşsiz ve düşük maliyetli çözümlerini sizler için geliştiriyoruz.

 

 

AngularJS
Angular.JS

Google tarafından desteklenen, dünya çapında yazılımcıların desteğiyle geliştirilen bir JavaScript kodlama çerçevesidir(Framework). Web uygulamalarını masa üstü uygulamalar kadar performanslı çalıştırmanın yeni halidir. Angular'la kompleks iş süreçlerinizi web ve tüm mobil cihazlar üzerinden kullanabileceğiniz Tek Sayfalık Uygulamalara(SPA - Single Page Application) dönüştürüyoruz. 

 

 

ExpressJS
Express.JS

Express, web ve mobil uygulamalar için sağlam bir özellik kümesi sağlayan minimalist ve esnek bir Node.js web uygulama çerçevesidir. Node.js tüm özelliklerini sunan temel web sunucu hizmetlerini sağlayan ara katman yazılımıdır. Express ile web sunucusu ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

 

socketjs
Socket.JS

Gerçek zamanlı web uygulamaları için geliştirilmiş JavaScript kütüphanesidir. Web uygulamanızla sunucu arasında gerçek zamanlı ve çift yönlü iletişim sağlar. Sunucunuzda gerçekleşen bir değişimi(değeri) anında istemciye(uygulamanıza) iletir. Kullanıcılar arasında etkileşimi sağlar. İnteraktif uygulama ihtiyaçlarınız için çözümdür. Sayfanızdaki bir tablonun ya da grafiğin anlık değişimini izlemeniz gerektiğinde sizlere bunu Socket.js ile sağlıyoruz.

 

ionicjs
Ionic.JS

HTML5 ve JavaScript tabanlı hibrit uygulama geliştirme çerçevesidir. Cordova eklentileri ile sizi mobil cihazınızın özelliklerine ulaştırır. Mobil cihazlarınızı tanır ve konum, kamera, mikrofon, rehber, hafıza gibi cihaz özelliklerini uygulama üzerinden kullanmanız gerektiğinde Ionic.js ile kullanıcı arayüzleri geliştirip sizlere sunuyoruz. 

 

electronjs
Electron.JS

HTML5 ve JavaScript tabanlı masaüstü uygulama geliştirme çerçevesidir. Windows, Linux ve MacOs bilgisayarlar için HTML, CSS ve JavaScript kullanarak adres çubuğu olmayan bir taracı gibi çalışır. Tarayıcıdan farkı istendiğinde bilgisayarınızın kaynaklarına erişebilmesidir. Electron.js ile web teknolojileriyle geliştirilmiş asenkron çalışan masaüstü uygulamalarınız için çözümler üretiyoruz.

 

redisdb
Redis.DB

NoSql(Not Only SQL) yani doküman tipi (ilişkisel olmayan) veritabanıdır. Hafızadan(RAM) çalışması ile öne çıkmıştır. Performansıyla özellikle geçici verilerin tutulmasında işlevsel ve önemli rol oynar. İsteğe bağlı olarak kalıcı verileri de tutarak özellikle trafiği yoğun işlemler için çözümler sunuyoruz. 

 

mongodb
Mongo.DB

NoSql(Not Only SQL) yani doküman tipi (ilişkisel olmayan) veritabanıdır. En çok tercih edilen NoSql veri tabanlarından biridir. Standart fonksiyonlarının dışında JavaScript kodlarıyla işlevselliği ihtiyaca göre düzenlenebilir. Çok gelişmiş replikasyon özelliklerine sahiptir. Yüksek miktarda veriyi farklı makinalarda konumlandırarak verimliliğini artıran çözümler geliştiriyoruz.

oracle
Oracle

İlişkisel veritabanı dünyasının en önemli ürünlerindendir. Büyük çaplı ilişkisel veri tutmak isteyen özellikle kurumların tercih ettiği veritabanıdır. Veri yönetimin yanısıra ileri düzey ihtiyaçlarınız için de çözümler sunuyoruz.

 

mssql-sqlserver
SQLServer

İlişkisel veritabanı dünyasının en önemli ürünlerinden biri de tabii ki SqlServer'dır. Küçük büyük her boy işletmede yaygın olarak kullanılmaktadır. Veri yönetiminin yanısıra ileri düzey ihtiyaçlarınız için çözüümler sunuyoruz.

 

php
pHP

Özellikle dinamik web siteleri için yaygın kullanılan programlama dilidir. Sunduğu çok sayıda eklentilerle ve yönetilebilir yapısıyla şık web siteleri oluşturuyoruz. 

 

delphi
Delphi - C#

Masaüstü uygulamalar geliştirmek için eşsiz imkanlarıyla beraber günümüzde her platforma uygun çözümleriyle hala yerini koruyan programlama dilleri. Geliştirdiğimiz uygulamalarla yıllardır müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Windows ortamına alışık müşterilerimiz için özellikle Microsoft Ofis(Excel, Word, Power Point) uygulamalarıyla projelerimizi entegre etmek için sağladığı imkanlarla halen yazılımlarımıza önemli katkılar sağlıyor.